КОНТАКТИРАЈТЕ НАС

Адреса: 4Ф, Зграда 2, Технолошки парк Гуангхуи, Мингкинг Рд, Лонгхуа, Схензхен, Кина
Поштански код: 518100
Е -пошта: девин@мокотецхнологи.цом
Телефони: +86-75523573370
Фак: +86-75523573370-808

Иди на врх